Ponio – Pink – bezsodý

100% recyklovatelný, kompostovatelný papír

Přírodní deodorant Ponio Pink má květinovou, sladko – svěží vůni, spíše ženskou. Vychází z vůně cukrové pivoňky, ale oproti ní má svěžejší tón. Obsahuje esenciální oleje z ylangu, citrusů, hřebíčků a máty. Je vhodný pro podpoření ženského aspektu. Vůně je ve výsledku sladší, romantická, květinová.

Deodorant nezabraňuje přirozenému pocení, ale jeho antibakteriální účinek zabraňuje rozkladným procesům potu a tedy i nepříjemnému zápachu.

Mechanismus je vytlačovací. Deodorant jemně potřete v podpaží vícekrát, aby se aplikovalo pouze potřebné množství a nehrozilo tak nepříjemné šoupání o oblečení.

Proces vytlačení je vratný, takže pokud jej vysunete příliš, zpět se dá vrátit poklepáním o tvrdou podložku (např.o stůl).

Složení:
Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Helianthus Anuus Seed Oil (slnečnicový olej, SK), Magnesium Hydroxide (hydroxid horečnatý), Hydrogenated Cetyl Olive Oil Esters (olivový vosk)E, Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable Oil (olivové maslo)E, Diatomaceous Earth (kremelina)E, Helianthus Annuus Wax (slnečnicový vosk)E, Magnesium Carbonate (uhličitan horečnatý), Citrus Grandis Peel Oil, Mentha Spicata Leaf Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Limonene*, Linalool*, Eugenol*, Citral*, Benzyl Benzoate*, Benzyl Salicylate*, Geraniol*, Iso-Eugenol*

E Ecocert ; * obsažené přirozeně v silicích

Původ:
Slovensko

Hmotnost 75 g
Zvolte variantu

75g

Přejít nahoru