Ponio – Tea tree & lemongras

100% recyklovatelný, kompostovatelný papír

Deodorant nezabraňuje přirozenému pocení, ale jeho antibakteriální účinek zabraňuje rozkladným procesům potu a tedy i nepříjemnému zápachu.

Mechanismus je vytlačovací. Deodorant jemně potřete v podpaží vícekrát, aby se aplikovalo pouze potřebné množství a nehrozilo tak nepříjemné šoupání o oblečení.

Proces vytlačení je vratný, takže pokud jej vysunete příliš, zpět se dá vrátit poklepáním o tvrdou podložku (např.o stůl).

Složení:
Sodium Bicarbonate (bikarbonát sodný), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Helianthus Anuus Seed Oil (slunečnicový olej, SK), Hydrogenated Cetyl Olive Oil Esters (olivový vosk)E, Kaolin (kaolín)E, Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable Oil (olivové máslo)E, Olea Europaea Oil (olivový olej), Helianthus Annuus Wax (slunečnicový vosk)E, Diatomaceous Earth (kremelina)E, Cymbopogon Flexuosus Oil (silice – lemongras), Melaleuca Alternifolia Oil (silice – čajovník), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (rozmarínový extrakt), Citral*, Geraniol*, Limonene*, Linalool*, Citronellol*, Eugenol*

E Ecocert ; * obsažené přirozeně v silicích

Původ:
Slovensko

Hmotnost 75 g
Zvolte variantu

75g

Přejít nahoru