Kvítok – Dětský repelentní olej

Repelentní olej je ideální na dovolené, posezení u ohýnku či procházky lesem. Díky jemnému složení je vhodný pro děti od 2 let.

– odpuzuje komáry, klíšťata a jiný hmyz
– pomáhá udržovat vlhkost v pokožce
– zmírňuje svědění a zklidňuje podrážděná místa po štípancích
– zlepšuje pružnost pokožky

Tip: Ačkoliv má tento repelentní olej hodnocení bezpečnosti pro děti od 0+, vzhledem k citlivosti dětské pokožky ho doporučujeme až od věku 2 let. Pro mladší děti doporučujeme použít jako repelent jemnou levandulovou květinovou vodu.

Repelentní olej obsahuje nimbový (NEEM) olej nerafinovaný v organické kvalitě, který je velmi dobře známý pro své repelentní účinky. Má velmi silné antibakteriální účinky, ničí parazity a plísně. Pomáhá zbavit se vší.

Mandlový olej je vhodný pro všechny typy pleti, svým složením je nejbližší filmu lidské pokožky a pouze málo lidí má na tento olej alergii, proto je vhodný i pro jemnou dětskou pokožku. Má uklidňující účinky, zpomaluje stárnutí pokožky, zklidňuje záněty, popáleniny, zesvětluje tmavé skvrny na kůži, zmírňuje svědění a je vynikající zvláště pro citlivou a suchou pleť.

Vitamín E podporuje hojení pokožky a zlepšuje elasticitu kůže.

Repelentní účinky nimbového oleje velmi efektivně doplňuje i i esenciální olej Levandule, který je také dobře známý tím, že efektivně odpuzuje hmyz, zároveň zklidňuje podrážděné a zarudlá místa po štípancích a zmírňuje svědění.

Upozornění: Tento repelentní olej má díky vysokému obsahu nimbového oleje výrazné aroma.

Obal z kukuřičného škrobu
Plastovýdávkovač(kompostovatelnýPLAplast)spumpičkoupro snadnédávkování.

Láhev jezinovativníhoPLAplastu, který:
je vyrobenzkukuřice (kukuřičnéhoškrobu)
jebiodegradovatelný
jekompostovatelný

Domácí kompostování však není možné, jelikož v průmyslovém kompostovači jsou jiné podmínky než v tom domácím. Po použití tedy obal vyhoďte do směsného odpadu. Mezi klasické plasty se nesmí vyhazovat, jelikož znehodnocuje kvalitu vytříděného recyklátu. Kvitok má svůj recyklační program, takže druhou možností je vrátit použitý prázdný obal k nim, kde ho dále využijí. To se však zatím vztahuje pouze na Slovensko.

Složení:
PrunusAmygdalusDulcisOil(mandlovýolej),PrunusarmeniacaKernelOil(olejzmeruňkovýchjadérek),MeliaAzadirachtaSeedOil(nimbovýolej-organický,nerafinovaný),LavandulaAngustifoliaLeafOil(esenciální olejLevandule),Tocopherol(vitaminE),*linalool

*vyskytující se přirozeně v silicích

Původ:
Slovensko

Hmotnost -
Zvolte variantu

50g

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kvítok – Dětský repelentní olej“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru